Instalacje i kotły gazowe – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Instalacje gazowe wiodą prym na rynku ogrzewania nowych domów i mieszkań. Jeśli chciałbyś dołączyć do rzeszy zadowolonych użytkowników ogrzewania gazowego to bez wahania skontaktuj się z nami.  Pracujemy zarówno na terenie wielu okolicznych miejscowości, takich jak Przodkowo,  Glincz, Egiertowo, Kartuzy, Żukowo, Borkowo, Sopot, Gdańsk, Gdynia (całe Trójmiasto i okolice), jak też nieco dalej - Reda, Lębork, Puck, Sierakowice, Rumia, Bytów, Wejherowo, Kościerzyna czy Władysławowo i wielu innych miejscowości znajdujących się w promieniu 100 km od Żukowa.

Z chęcią doradzimy i dobierzemy najlepszy kocioł gazowy, a następnie wykonamy w Twoim domu potrzebną instalację.

Zadzwoń już teraz: +48 601 670 129

Dlaczego warto wybrać do ogrzewania domu instalacje i kotły gazowe?

Instalacje gazowe przeznaczone są zarówno do ogrzewania budynków, jak i podgrzewania wody, z której korzystają na co dzień mieszkańcy domów jednorodzinnych.

Kotły gazowe stanowią urządzenia bardzo łatwe w obsłudze - praktycznie są one bezobsługowe. Poza tym paliwo do kotłów, jakim jest gaz, stanowi jedno z tańszych rozwiązań na polskim rynku. Dlatego montując kocioł gazowy możemy liczyć na niskie koszty ogrzewania. Samo urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem, zarówno dla dużych, jak i małych powierzchniowo lokalów.

Co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze kotła gazowego?

Podczas wyboru najlepszego dla naszego domu kotła gazowego, należy wziąć pod uwagę powierzchnię budynku, który będzie ogrzewany, a w związku z tym wybrać także odpowiednią moc urządzenia. Bardzo często zdarza się, że właściciel domu jednorodzinnego wzywa specjalistę do montażu kotła już po jego zakupie. Wówczas może okazać, że zakupiony przez nas kocioł po prostu nie nadaje się do naszego domu, bądź można było wybrać do naszych potrzeb znacznie lepsze rozwiązanie.

I tak, ze względu na metodę montażu, możemy spotkać na rynku kotły wiszące lub stojące. Kotły stojące są większe i mniej awaryjne, wiszące za to zajmując znacznie mniej miejsca. Kolejnym kryterium jest podział na kotły jednofunkcyjne i dwufunkcyjne. Kotły jednofunkcyjne ogrzewają tylko wodę w instalacji grzewczej, podczas gdy dwufunkcyjne także wodę, która wydostaje się z naszych kranów. Wyróżniamy także kotły z otwartą, jak i zamkniętą komorą spalania, a także kotły gazowe tradycyjne i kondensacyjne.

Jak wybrać odpowiednią instalację gazową do naszego domu?

Prawda, że można się w tym pogubić? Tak wiele funkcji i rozwiązań może wywołać ból głowy u właściciela domu jednorodzinnego. Dlatego, zamiast próbować zgłębiać nową dziedzinę wiedzy, skonsultuj się z ekspertami firmy WOD-BUD. Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszy dla Twojego domy oraz wymagań technicznych, jak i indywidualnych kocioł gazowy spośród rozwiązań dostępnych na rynku. Wystarczy zadzwonić: +48 601 670 129